Конгресмен США назвав зустріч Трампа й Путіна «насмішкою над історією»

Американський конгресмен Стені Гоєр назвав вибір столиці Фінляндії для зустрічі глави Кремля Володимира Путіна і президента США Донльда Трампа «насмішкою над історією».

Про це йдеться у його офіційній заяві.

«Те, що президент Трамп планує зустрітися з президентом Путіним у Гельсінкі у наступному місяці — насмішка над історією», – заявив Гоєр.

Він зазначив, що саме у столиці Фінляндії у 1975 році 35 країн, включно з СРСР, домовилися поважати права людини та основні свободи своїх народів. Після цього, на його думку, позитивні зміни, що стали наслідком зростаючого поваги до прав людини, у підсумку призвели до падіння радянського режиму.

«Сьогодні президент Путін ще раз перетворив Росію в автократію, де права людей, у тому числі ЛГБТ і преси, значно скоротилися», – написав конгресмен.

Він також закликав Трампа підняти на зустрічі з Путіним питання втручання РФ у вибори у США та російської агресії в Україні та Сирії.

«Президент може подумати, що він здатний зіграти «доброго поліцейського», але поступки і посмішки не змінять поведінку президента Росії», – додав конгресмен.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Конгресмен США назвав зустріч Трампа й Путіна «насмішкою над історією»
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook