ЛЕНТА

Кораблі в Азовське море: українці збирають “Майдан на воді”

Українці здатні влаштувати мирний протест у морі, направивши до Керченської протоки всі судна, які тільки можна

Для протистояння російському беззаконню, який влаштував Путін в Азовському морі, Україні порадили організувати “Майдан на воді”.

З такою пропозицією виступив президент Джеймстаунського фонду у Вашингтоні Глен Ховард. Він вважає, що саме це допоможе Україні впоратися з морською блокадою, організованою Російською Федерацією.

“У вас багато олігархів, які володіють великими красивими яхтами, які коштують мільярди гривень і стоять в порту Одеси. А на цих яхтах красиві українські дівчата, великі вечірки… Україна повинна організувати “Майдан на морі”, — вважає експерт.

Він упевнений, що українці здатні влаштувати мирний протест в море, направивши в Керченську протоку всі судна, які тільки можна. На думку Ховарда, побачивши їх Росія зрозуміє, що не повинна вести себе так зухвало на адресу України.

“…як прості громадяни відправити ваші яхти, рибальські човни через Керченську протоку, показавши, що ви без зброї. Це має бути мирний протест на морі, і Росія не стане стріляти. Це була б велика пропагандистська перемога для України”, — зазначає американець.

Він також заявив, що Україні слід займатися вирішенням проблем у Азовському морі самостійно, а не сподіватися на допомогу США. При цьому експерт визнає, що в української влади “немає уяви” і бажання для проведення подібної операції.

“Замість цього ви хапаєтеся за голову і говорите про допомогу Америки. Чому завжди Америка повинна щось робити для вас?”, — дивується Ховард.

До цього в МЗС України несподівано визначилися з рішенням щодо Азовського моря. У Міністерстві закордонних справ України виключили денонсацію угоди з Російською Федерацією з приводу Азовського моря.

Варто нагадати, що за тиждень з 14 по 21 серпня Росія не допустила через захоплену Керченську протоку жодного судна, що прямує в порти України в Азовському морі.

Про це у Facebook повідомив головний редактор видання BlakcSeaNews, експерт “Майдану закордонних справ” Андрій Клименко. У зв’язку з цим, за його словами, порти Маріуполь і Бердянськ стоять майже порожні.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!