ЛЕНТА

Королівське весілля: до батька Меган Маркл повернувся дар мови

Томас Маркл розповів, що думає про весілля дочки і принца Гаррі

У суботу, 19 травня принц Гаррі і актриса Меган Маркл нарешті повінчалися в каплиці святого Георгія у Віндзорі, Великобританія. Так, серед гостей були члени королівської родини і багато голлівудських зірок. Наречена прибула до каплиці разом з мамою, в той час як Гаррі зі своїм шафером принцом Вільямом прийшли пішки, вітаючи на шляху британців.

Однак батько на весілля дочки так і не приїхав. Він повинен був вести її до вівтаря. Замість вівтаря і Лондона батько Меган залишився вдома, дивлячись церемонію. Відразу після вінчання Томас Маркл розповів про свої почуття порталу TMZ. За словами Томаса, весілля було дуже зворушливим і чарівним. Він не пропустив жодної хвилини трансляції.«Моя дівчинка дуже красива сьогодні, вона виглядає дуже щасливою. Я хотів би бути там і підтримати її в такий відповідальний день. Я бажаю їм багато любові і щастя».

Офіційна причина його відсутності – недавня операція на серці. Однак, за кілька днів до торжества з’ясувалося, що Томас робив постановочні фотографії для преси на чому заробив чималі гроші. І хоча він запевняє, що робив це в інтересах королівської сім’ї, багато шанувальників йому не вірять. Так, до вівтаря Меган повів батько Гаррі, принц Чарльз.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!