ЛЕНТА

Королівський догляд: Маркл розповіла, як підготувала шкіру до весілля

Косметолог Меган Маркл і вона сама розповіли, в чому секрет сяйва її шкіри на королівському весіллі

Меган Маркл під час її одруження знімали крупним планом сотні камер в прямому ефірі транслювали по всьому світу її обличчя і шкіру. Навіть для актриси, яка звикла до світла софітів і досить впевнена в собі це є серйозним випробуванням.

Меган розповідала, що з 13 років користується одним суворим ритуалом по догляду за власною шкірою, яким з нею поділилася мама. Вона додає одну краплю олії чайного дерева в щоденний крем і трохи більше, коли є подразнення на шкірі.

Однак під час підготовки до весілля, Меган зважилася на більш кардинальні заходи і звернулася за допомогою до фахівців. Професійний косметолог пояснила, що підготовка шкіри до весілля може займати досить значний час.

“В залежності від стану шкіри та рівня її зволоження, підготовка до весілля може зайняти від трьох до шести місяців, — розповідає б’юті-гуру. — Перше і найважливіше правило — проходити консультацію дерматолога або косметолога кожні чотири тижні. Таким чином шкіра буде звикати до професійної рутини і ефект від догляду стане очевиднішою”, – пояснює Сара Чепмен.

Крім того, під керівництвом Сари, Маркл пройшла курс LED-терапії, яка є на даний момент найбільш ефективним неінвазивним методом боротьби з мімічними зморшками, акне і пігментними плямами.

“Це відмінний спосіб помітно поліпшити текстуру шкіри в найкоротші терміни. Мої клієнти настільки вражені результатами, що рідко переходять на ін’єкції, — резюмує Чепмен. — А якщо додати в раціон більше елементів з Омега-3, то шкіра почне світитися зсередини”, – пояснює кометолог.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!