ЛЕНТА

Кота Скрипаля спалили з вогнемета

У ефірі одного з російських пропагандистських каналів вийшов сюжет про тварин колишнього військового розвідника Сергія Скрипаля, які померли після його отруєння. Один із так званих журналістів, зокрема, зауважив, що кота було спалено не в спеціальному крематорії, а з вогнемета.

Відповідне відео з’явилося в Youtube.

На кадрах пропагандист підкреслює, що після того, як Сергія Скрипаля внаслідок отруєння було доправлено до лікарні, в його будинок прийшли поліцейські.

“У підсумку вони персидського кота на прізвисько Неш ван Дрейк не просто приспали, замість реабілітації, але ще і спалили, причому не в спеціальному крематорії. А, увага, вогнеметом”, – зауважив він.

Крім того, “журналіст” назвав усю цю ситуацію “дикістю ледь не у дусі Середньовіччя, коли тварин чорного забарвлення деколи називали слугами нечисті або поплічником відьом і відправляли на вогонь”.

“Ну зараз же XXI століття та ще й у Англії, де, як вважається, до котів ставляться по-особливому. Коротше кажучи, якесь варварство – не вкладається у голові. Хоча ні, вкладається: по максимуму замітають сліди – так, щоб від живого доказу залишився лише попіл”, – додає ведучий Кремль ТБ.

За його словами, британські правоохоронці спеціально не помітили тварин у будинку та залишили їх довго, болісно помирати.

Також у сюжеті йдеться, що у будинку Скрипалів ще були кіт і собака, які утекли, коли побачили поліцейських, щоправда останній невдовзі повернувся.

Сюжет пропагандистів про смерть тварин Скрипаля: відео

 

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!