ЛЕНТА

Кровосісі вкрали: Азаров похизувався своїми “досягненнями” в Україні

Головний соратник Януковича примудрився “засвітитися” навіть задовго після втечі з України

Економічні рішення чинного уряду України нещодавно різко розкритикували. І зробив це не фінансовий експерт, і навіть не соціологи, а колишній прем’єр-втікач Микола Азаров, один із перших соратників Віктора Януковича, підозрюваного у державній зраді.

Азаров видав новий “перл” про Україну

Його заяви привернули увагу користувачів мережі, зокрема журналіста Дениса Казанського, котрий розповсюдив скріншот одного із останніх постів Азарова. Він дивується відкритій брехні екс-політика:

“Мене не перестають звинувачувати в тому, що я набрав багато зовнішніх кредитів і “спустив” всі золотовалютні резерви (ЗВР). Це відверті дурниці і неправда”, – написав він у соцмережі і навів конкретні цифри.

“Людина, що розорила казну, журиться, що “київський режим” має лише $ 17,97 млрд ЗВР. Сам до грудня 2013 залишив 18,8 млрд. Тобто, практично ту ж суму. І це ще Майдан не почався, і не було війни”.

У Twitter Казанського підтримали:

“При цьому Азаров став прем’єром, коли Україна мала резервів $ 34 млрд, і його “генеральний уряд” за 3 роки спалив більше половини цих резервів”, “У нього склероз”.

Цікаво, що нещодавно Азаров опублікував порівняльну інфографіку з цінами в Україні в 2013 і 2018 роках, вказавши на колосальне зростання показників після Революції гідності. Як виявилося, скандальний політик обрізав ту частину інфографіки, де було вказано розмір мінімальної зарплати в 2013 і 2018 роках – 141 (1147 грн) і 142 (3723 грн) долара відповідно.

Дивіться: Азаров знову заговорив дивною мовою

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!