ЕКСКЛЮЗИВ

Кругообіг Маска в світі

Нічого страшного з винахідником не відбувається

Маска знімають з роботи ?

Насправді, це не зовсім так. Це кругообіг Маска в світі.

Я вивчав його біографію. Він не вибудовує своє життя у вічній відданості одному своєму продукту.

Довівши будь-який свій продукт до достатнього високого рівня, а також до межі своєї подальшої некомпетентності, він передає (продає) його і прямує до нових вершин.

Тому «а-ля-Tesla-автомобілебудування» підхоплять тепер інші люди, як було з PayPal. Він їм і так відкрив усі патенти, мовляв, користуйтеся задарма, мені надовго вони не знадобляться.

Тим самим він відкрив широку авеню всім своїм автомобільним конкурентам, які набагато могутніші й досвідченіші, ніж він. Нехай тепер вони виготовляють мільйони нових електрокарів і заробляють.

Його життєвий уклад – поламати стереотип, що існує в світі, і дати цьому світу новий ривок

А у Ілона Маска попереду космос і космічний інтернет, а також гіперлупи. Він людина не-моно-продукт. І в цьому його унікальність і сила. Він ракетоносій, а не паровоз.

Він через кілька років і ці проекти доведе до середини і передасть всю рутину прибутковості, креативності та менеджменту в руки досвідчених СЕО. І правильно зробить.

Всі закиди з приводу того, що він а-ля авантюрист, бере величезні ризикові кредити. Це все нісенітниця. Він призначений світові не для цього.

Його життєвий уклад – поламати стереотип, що існує в світі, і дати цьому світу новий ривок.

Сонячну електростанцію в Австралії за 100 днів він побудував, хоча ніхто не вірив. Гіперлуп під Лос-Анджелесом теж, PayPal функціонує, Фалькони злітають, Tesla їздить.

У Tesla адже проблема не в рентабельності, а протидії світовим автомобільним гігантам, яким не дуже подобається ні ситуація з машиною, ні з сонячними батареями, які поперек горла транснаціональним нафтовим і газовим бізнесам.

Тож нічого страшного з Ілоном Маском не відбувається.

До речі, можливо, він сам-то й став ініціатором нинішніх своїх посадових змін.

Воно йому треба – боротися з вітряками, коли попереду стільки приємних суперпроектів?

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!