ЕКСКЛЮЗИВ

Курт Волкер розповів про що сьогодні говоритиме з посланцем Путіна

Водночас Волкер висловив думку, що сторони можуть і не дійти якоїсь згоди під час цієї зустрічі.

Про це він сказав у інтерв’ю ЗМІ, передає Ukr.Media.

“Перш за все, щодо зустрічі з паном Сурковим, я сподіваюся викласти бачення США щодо того, що ми можемо зробити, щоб пришвидшити завершення конфлікту. Це вимагатиме від Росії рішення про відведення своїх сил. А підконтрольні сили, які там є, зрештою мають бути розформовані”, – зазначив він.

Водночас Волкер висловив думку, що сторони можуть і не дійти якоїсь згоди під час цієї зустрічі. “Не думаю, що ми домовимося на цій зустрічі, але я думаю, що важливо вказати, якими є наші очікування. І я також, звичайно, хочу почути, що скаже пан Сурков зі свого боку”, – сказав він.

За його словами, “ми хотіли б створити безпеку для всіх жителів, які там перебувають: етнічних росіян, етнічних українців, для будь-кого має бути безпека”.

На переконання спецпредставника США, цього можна досягти завдяки миротворчим силам ООН.

“Як тільки це буде досягнуто, звичайно, Мінські угоди мають бути імплементовані. А це передбачає справжнє тривале перемир’я, відведення важких озброєнь, вибори, амністія, спеціальний статус для регіону. Всі ці речі важливі. Тому я хочу чітко заявити, що ми готові докласти всіх зусиль, щоб наблизити це, але це має базуватися і на рішенні Росії також”, – наголосив він.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!