ЛЕНТА

Льодовиковий період не казка: знайдено пояснення затяжній зимі

На планеті Земля в даний час вже відбуваються суттєві зміни в кліматі, результатом яких може стати «льодовиковий період». Як інформує replyua.net, з такою заявою виступив експерт з питань клімату Джон Кейсі, котрий є партнером NASA, передає НТВ. Разом зі своїми колегами він надав доповідь керівникам провідних світових урядів і ООН. У документі безпосередньо зазначається, що сучасне людство у великій небезпеці. «Вже найближчим часом нам варто готуватися до темних і холодних ночей. Все це стане причиною неврожаю та масового голоду», – переконаний Кейсі.

Науковець переконаний, що клімат вже суттєво змінився, і підтвердженням цього є нинішні аномалії погоди. «Коли наслідки цих змін дадуть про себе знати, їх відчують в усьому світі всі нації. Нам потрібно, зрештою, зрозуміти, що в найближчі 30 років наше життя стане зовсім іншим», – пояснив він. З точки зору експертів NASA, причиною похолодання є спад активності сонця.

Підтвердила таку думку і професор Британського університету Нортумбрії Валентина Жаркова. За її словами, на європейському та північноамериканському континенті вже почали з’являтися дуже незвичайні північні сяйва . Це, вважає експерт, є початком глобального сонячного мінімуму, який буде тривати 30 років.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!