Ліквідація Захарченка: на резонансному відео знайшли низку розбіжностей

Запис із камер відеоспостереження біля кафе «Сепар» у Донецьку, де був ліквідований ватажок «ДНР» Олександр Захарченко, суперечить показанням підозрюваного у вбивстві.

Як повідомив російський журналіст, головний редактор «Ехо Москви» Олексій Венедиктов у своєму Telegram-каналі, затриманий заявляв про встановлення вибухового пристрою у туалеті під раковиною.

І про те, що, за його словами, невідомо за яким столиком повинен був сидіти Захарченко.

Однак на записі видно, що вибуховий пристрій спрацював біля входу в кафе: спочатку в кафе зайшла охорона Захарченка і тільки після неї — ватажок «республіки». Коли він був у тамбурі, прогримів вибух.

Ліквідація Захарченка: на резонансному відео знайшли низку розбіжностей

«Шановний головний редактор» Еха Москви «не компетентний в своїх твердженнях. «МГБ ДНР»опублікувало допит затриманого за підозрою в організації теракту в донецькому ресторані «Пушкін». Це було за кілька місяців до замаху, в результаті якого загинув глава «ДНР». Я не вписується зараз за компетентність донбаських чекістів. Але об’єктивно йдеться про два різні теракти, які були підготовлені за схожою схемою», — йдеться в повідомленні.

Також на сторінці Necro Mancer в Twitter зазначається, що глушники не були встановлені в момент вибуху.

«Я правильно розумію: судячи з розмови Волкової по телефону, ніякі глушилки в момент підриву Захарченка не працювали?», — написав він.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Ліквідація Захарченка: на резонансному відео знайшли низку розбіжностей
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook