ЛЕНТА

“Липові” платіжки обдеруть українців до нитки: хто рахує зайве та що робити

Низку операторів ГРС оштрафували та зобов’язали компанії провести перерахунок донарахувань в платіжках укранців з жовтня 2018 року.

Про це інформує Politeka.

Газорозподільні компанії продовжують донараховувати обсяги використаного природного газу, приведені до стандартних умов, що відбивається в додаткових сумах у платіжках споживачів.

Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) оголосила про перевірки компаній, які вдаються до таких неправомірних дій.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник начальника департаменту енергоефективності НАК “Нафтогаз України” Олексій Хабатюк.

“Люди пишуть, що в платіжці за березень не тільки не був зроблений перерахунок з жовтня минулого року, як того вимагала НКРЕКП, але і знову було донараховано обсяг за березень”, – написав він.

За його словами, Вінницька, Волинська, Закарпатська, Запорізька, Чернігівська – це не повний перелік областей, з яких надходить чергова хвиля скарг споживачів. При цьому він зазначив, що всі оператори ГРС, на яких надходять скарги, що входять в групу “Регіональна газова компанія”, яка належить бізнесмену Дмитру Фірташу.

Вже є покарані компанії, з яких мають стягнути штрафи у розмірі 850 тисяч гривень з кожної. Крім того, “Дніпрогаз” отримав одразу два максимальні штрафи. Тепер компанії у свою чергу повинні здійснити перерахунок громадянам.

За підрахунками НКРЕКП, 12 операторів газорозподільчих мереж вже мають здійснити донарахування у платіжках українців на суму10,5 мільйонів гривень.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!