Люди здивувалися, побачивши поліцейську, що стояла на дорозі під дощем. А довідавшись про причину, здивувалися ще більше!

Ситуація, в яку потрапили Кароліна Хеммет з чоловіком міста Грінбелті, штат Меріленд (США), здається дуже дивною.

 

Сім’я їде на машині вдень. Йде сильна злива, і раптом крізь запону дощу просто на дорозі стоїть жіночий силует. Схоже на сюжету фільму жахів, чи не правда? Далі з’ясовується, що жінка з поліції. Ще дивніше. А ще вона посміхається. І причина всього, що відбувається така мила, що серце Кароліни з чоловіком було зворушено.

Кароліна розповідає, що спочатку подумала, що затопило дорогу, і дівчина хоче попередити водіїв про це. Але все виявилося зовсім не так. Вона охороняла… черепаху. Тварина переходила дорогу і вирішила перепочити прямо посеред шляху. Не самий розумний вчинок, але це ж черепаха, що з неї взяти. Із-за поганої видимості такий відпочинок міг коштувати їй життя, якби не захисниця з поліції. Кароліна не могла в це повірити, адже не так багато людей, незалежно від професії, зупинилися б, щоб допомогти черепасі.

Побачивши черепаху на дорозі, дівчина подзвонила в зоозащиту, але відповіді не було. Перенести її в безпечне місце самостійно вона теж не могла: брати черепаху в руки небезпечно. Ось вона і стояла, оберігаючи тварину від аварійної ситуації. Чоловік Кароліни дістав з машини дві лопати, і з їх допомогою черепаху перенесли туди, де небезпека вже не загрожувала. Дівчина подякувала, і всі розійшлися по своїх справах.

Дівчину звали Шарниз Хокінс-Грем, в минулому жовтні вона отримала титул Офіцера року в Гринбелте. Як доводить ця історія — заслужено.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Люди здивувалися, побачивши поліцейську, що стояла на дорозі під дощем. А довідавшись про причину, здивувалися ще більше!
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook