ЛЕНТА

Маску не снилось: космоліт Бренсона побив неймовірний рекорд

Космоплан VSS Юніті під час чергового експерементального польоту зміг подолати звуковий бар’єр.

Про це повідомляє компанія Virgin Galactic.

За кермом VSS Unity перебували пілоти Марк Стакі і Дейв Макай. Під час випробувань на висоті 14,2 кілометра корабель за 20 хвилин після старту відокремився від літака-носія WhiteKnightTwo, після чого за кілька секунд увімкнув ракетний двигун.

Піднімаючись протягом 30 секунд під кутом 80 градусів до горизонту, VSS Unity вдалося розвинути швидкість 1,87 числа Маха (приблизно 2,3 тисячі кілометрів на годину). Таким чином ракетний двигун космоплана вперше випробували в умовах трансзвукового переходу і надзвукового польоту.

Випробування, які проходили на полігоні в пустелі Мохаве (штат Каліфорнія) стали дванадцятими для VSS Unity.  Розроблений Scaled Composites і побудований The Spaceship Company космоплан Virgin Galactic призначений для проведення суборбітальних туристичних польотів. Вартість подорожі для кожного з шести пасажирів оцінюється у 200 тисяч доларів. У Virgin Galactic сподіваються почати комерційне використання VSS Unity вже цього року.

Варто відзначити, що раніше новий сайт компанії мільярдера Річарда Бренсона Virgin Galactic дозволяє подорожувати в космосі у віртуальній реальності на кораблях компанії.

За запевненням творців, сайт здатний перенести кожного користувача браузера в космос і дозволяє вивчити всі можливі параметри і відповісти на будь-які питання, відчуваючи себе на орбіті. Віртуальна подорож доступно в 2D, 3D і WebVR.

Новий сайт демонструє зусилля Virgin, спрямовані на створення нової космічної індустрії подорожей. Користувачі зможуть досліджувати кораблі Virgin через пристрої змішаної реальності Windows. На сайті будуть представлені VR-тури компанії по кораблям WhiteKnightTwo і VSS Unity. Тур в простому 3D доступний навіть для тих, у кого немає гарнітури.Сайт добре працює в Google Chrome, демонструючи чудові кадри з космічних кораблів Virgin, відео екіпажів та інформацію про компанії. Сайт виглядає досить добре на мобільному телефоні, з тими ж кнопками і анімацією, що і в десктопном браузері робочого столу. Також журналісти відзначають, що Microsoft Edge – не єдиний браузер з вбудованими функціями віртуальної реальності.

В кінці 2017 року НВ повідомляло, що компанія британського підприємця і мільярдера Річарда Бренсона Virgin Galactic продала близько 900 квитків першим космічним туристам. Як зазначив Бренсон, зараз один квиток у космос коштує $250 тисяч, однак з часом вартість космічного подорожі може знизитися.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!