ЛЕНТА

Масштабний марш в центрі Києва: чого вимагають мітингувальники

вівторок, 3 квітня, в Києві націоналісти вийшли на акцію “Сили нації – за Україну без олігархів” (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Організаторами всеукраїнського маршу стали “Національний корпус”, “Правий сектор”, а також ВО “Свобода, повідомляє Depo.ua.

Головною метою дійства вони назвали виконання владою “покрокового плану знищення олігархічної системи”.

До акції, за інформацією “Вголос” , також приєдналися представники Конгресу українських націоналістів, ОУН і “С-14”.

Вона почалася о 10:00 з формування колон на вулиці Грушевського. Будівлю Кабінету міністрів під час заходу будуть охороняти приблизно 300 бійців Національної гвардії і поліцейських. Крім того, уряд огородили будівельними блоками.

Згідно з планами націоналістів, програма заходу включила в себе такі частини: виступи лідерів маршу, похід колонами до Верховної Ради і проведення мітингу біля її стін, презентація в парламенті антиолігархічного пакету докорінних змін, а також марш до Адміністрації президента (маршрут складений таким чином: вулиця Грушевського – Фортечний провулок – вулиця Інститутська – вулиця Банкова). Там активісти хочуть виступити і зачитати свою резолюцію.

У свою чергу, News One повідомляє, що, за підрахунками лідерів націоналістів, біля стадіону “Динамо”, звідки почалася хода, зібралося десять тисяч активістів. В їх рядах помітили координатора “Правого сектора” Андрія Тарасенка, представника “Національного корпусу” народного депутата Олега Петренка, а також лідера ВО “Свобода” Олега Тягнибока.

Мітингувальники поставили владі вимогу зупинити приватизацію стратегічних підприємств і землі, а також ввести податки на розкіш та прогресивну шкалу оподаткування (хто більше заробляє, у того вищий податок). Крім того, звучали репліки про необхідність позбавити Українську православну церкву Московського патріархату всіх трьох Лавр і погрози про нове повстання гайдамаків проти сучасних олігархів. Також учасники мітингу торкнулися теми захисту української мови та культури.

З трибуни активістів заявили, що всі їхні вимоги про першочергові зміни в Україні передані прем’єр-міністру Володимиру Гройсману.

Як пише “Українська правда” , через акції правоохоронці перекрили рух по вулицях Грушевського та Шовковичній, а також перекриють вулицю Арсенальну в напрямку будівлі парламенту.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!