Матір драконів зіграє головну роль в «Зоряних війнах»

23 травня виходить фільм «Хан Соло: Зоряні війни. Історії », в якому британська актриса Емілія Кларк виконала головну жіночу роль

У шоу Джиммі Феллон Кларк спробувала вимовити кілька фраз на шірівуці — мовою Чубаккі та інших вукі. «Я не дуже хороша в мові вуки», — зізналася актриса. І це правда: у неї вийшло так несхоже на голос Чубаккі, що Кларк додала: «Боже, це навіть гірше, ніж я уявляла в голові».

Матір драконів зіграє головну роль в "Зоряних війнах"

Також Кларк розповіла, що зйомки в «Зоряних війнах» можна порівняти з походом в «Діснейленд» — по майданчику ходять дроїди і роботи-аніматроніка, мімікою яких керують актори.

У новому фільмі Кларк, відома за роллю Дейенеріс Таргаріен в «Грі престолів», зіграла Кіру — подругу дитинства Хана Соло, яку він зустрічає після довгої розлуки.

Матір драконів зіграє головну роль в "Зоряних війнах"

«За зйомки в» Грі престолів «я отримую ті ж гонорари, що і мої колеги чоловіки. Це була моя перша робота, і мені пощастило не зіткнутися з дискримінацією за статевою ознакою. Здається, з самого початку потрібно бути підготовленою і відразу уточнювати це питання . Потрібно боротися сильніше за такі речі «, — зазначила Емілія Кларк.

Матір драконів зіграє головну роль в "Зоряних війнах"

Кларк додала, що її героїня — Дейенеріс — настільки їй імпонує, що актриса навіть відчуває порожнечу без зйомок в сазі. Крім цього, зірка розповіла і про довгоочікуване сезоні «Ігри престолів», до якого прикута увага десятків тисяч чоловік.

«Перевтілення в Дейенеріс — це найбільший подарунок, який я отримала як актриса. Вона стала також великою частиною мене, що я трохи стривожена закінченням серіалу. Зараз продюсери ведуть зйомки окремих епізодів. Ми самі (актори — ред.) Не розуміємо, чому все закінчиться «, — розповіла Емілія Кларк.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Матір драконів зіграє головну роль в «Зоряних війнах»
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook