«Ми ж українці»: Прилєпін здав одкровення ватажка «ДНР»

Російський письменник-терорист Захар Прилєпін, який воював у лавах «ДНР», розповів, що її ватажок Олександр Захарченко відносить себе та інших жителів окупованого Донбасу до українців.

Більше того, він заявив, що люди на захоплених територіях навчилися виживати на мізерні зарплати лише завдяки українському менталітету. Слова бойовика Прилєпін процитував у ефірі радіостанції «Говорить Москва».

За словами письменника, він не розуміє, як виживає населення тимчасово окупованого Донбасу, і, зокрема, його загарбники та їхні посіпаки. Прилєпін, що утік з «ДНР», розповів, що «офіцери» бандформування щомісяця отримують по 20 тис. рублів (8 448 грн за курсом НБУ), рядові бійці — по 16 тис. рублів (6 758 грн), а члени їхніх сімей — взагалі по 7-10 тис. рублів (2 957-4 224 гривень).

«Я коли запитав Захарченка: «Олександре Володимировичу, взагалі як же люди живуть?», він каже: «Ну ми ж українці. Трохи туди, трохи для себе». Ну, тобто там комусь родичі допомагають, хтось десь підробляє, хтось якось крутиться», — розповів про реалії життя в «ДНР» терорист.Для Вас скидкиОбвал цен! Кожаные мокасины за «копейки»Римские шторы. Алсерот 815 грн

 

за матеріалами OBOZREVATEL

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

«Ми ж українці»: Прилєпін здав одкровення ватажка «ДНР»
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook