ЕКСКЛЮЗИВ

Між двух булок: Ахметов і Порошенко змусили українського піарщика Іванова робити непристойні речі у Facebook -патріоти обурені

Відомий український журналіст Олександр Дубінський оприлюднив скандальне відео, де оприлюднив докази втручання Ахметова у захист репутації Порошенка.

Оригінал відео: Посилання

 

За словами журналіста, саме Ахметов сплачує “брудних” піарщиків для захисту репутації Порошенко. Серед доказів:

1. Спільна участь Порошенка та Ахметова у корупційній схемі “Ротердам+”. Нагадаємо, що по цій формулі українці купують вугілля за ціною, якщо воно привезено з Ротердаму(Голландія). Але давно відомо, що це вугілля добувається в українському місті Антрацит, через шахти, що належать Ринату Ахметову. За приблизними підрахунками, Петро Порошенко та Ринат Ахметов заробили більш ніж 20 мільярдів гривень.-

2. Для медійного захисту формули “Ротердам+” була створена група у Facebook “Страсти за Ротердамом” – засновником якої являється скандальний піарщик Денис Іванов.

Денис Іванов також відомий через скандал з відмиванням грошей для “Укрзалізниці” у розмірі 20 мільйонів гривень у 2011-13 році. Проте саме після цього від бере участь у захисті репутації Ахметова та скандальної формули “Ротердам+”.

Докази того, що саме Денис Іванов та його дружина ведуть публічну группу у Facebook “Страсти за Ротердамом”:


А ось докази та суми, які Ахметов переказував на рахунки компаній Дениса Іванова:

Сторінка Дениса Іванова у соц.мережі Facebook: https://www.facebook.com/denys.ivanov.50

Також Олександр Дубінський звинуватив Дениса Іванова у створенні группи “Звідки Гроші” у Facebook, мета якої розповсюджувати негативну інформацію про журналіста. Причина: Активна критика Петра Порошенка та Ритана Ахметова у публічному просторі.

Журналіст впевнений, що фінансування інформаційної компанії проти нього та інших журналістів проводиться на гроші, вкрадені з бюджету “Ротердам+”. І саме це є прямим доказом корупції між Ахметовим та Порошенко.

Таким чином, Ахметов намагається покривати злочини колишнього Президента і водночас усунути конкурентів руками брудних піарщиків як Денис Іванов.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!