ЛЕНТА

Могли задихнуться: Росію атакують навіть у космосі

Витік, за словами чиновника, сталася вночі та вранці 30 серпня 2018 року

На приєднаному до МКС російському пілотованому кораблі “Союз” стався витік повітря, передає ТАСС заяву генерального директора держкорпорації “Роскосмос” Дмитра Рогозіна.

Витік, за словами чиновника, сталася вночі та вранці 30 серпня 2018 року. Причиною неполадок стала мікротріщина шириною 1,5 міліметри, освічена, на думку конструкторів, зіткнення корабля з мікрометеоритом. На кораблі є необхідний ремонтний комплект.

“У нас сьогодні вночі була нештатна ситуація на МКС, витік повітря, падіння тиску. Були вжиті заходи, щоб визначити, звідки йде витік. Американський екіпаж зібрався в російському сегменті. Всі шість космонавтів перебували в російському сегменті. Далі по черзі відбувалося перекриття відсіків, щоб зрозуміти, де реально що сталося. У підсумку ми локалізували проблему”, — сказав Рогозін.

Як повідомив “Інтерфакс” джерело, всього (в побутовому відсіку “Союз МС-09”) було виявлено два отвори.

“Вони заклеєні за допомогою каптонової стрічки. Цього достатньо для безпечного завершення місії пристикованого до МКС корабля. Загрози витік не становить”,   зазначив співрозмовник.

З 2011 року російські “Союзи” є єдиним засобом доставки людей на МКС. У 2019 році заплановані перші пілотовані польоти американських кораблів Dragon 2 і Starliner.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!