ПОДІЇ

Мороз не раз рятував: Дуров зробив “хід конем” від блокування Telegram

Засновник Telegram Павло Дуров заборонив своїм юристам брати участь в судовому процесі за позовом Роскомнадзору до компанії месенджера.

Про це заявив у своєму офіційному Telegram-каналі Павло Чиков  – керівник міжнародної правозахисної групи “Агора”, яка представляє інтереси месенджера в Росії.

Про це повідомляють російські ЗМІ, цитуючи адвокатів Дурова.

Захист  пояснив таке рішення Дурова його небажанням “легітимізувати відвертий фарс” присутністю своїх адвокатів.

Цю інформацію підтвердив і керівник відділу інформації “Агори” Дмитро Колбасин.

“Наші адвокати не братимуть участі (в засіданні)”, – заявив він.

При цьому юрист  зазначив, що “суд не залучив Telegram до цього процесу, не надав ніяких матеріалів справи і не дав ніякої можливості підготуватися до судового процесу (до розгляду справи про блокування месенджера сам Telergam притягнутий не в якості відповідача, а як зацікавлена ​​особа).

“Ми своєю участю легітимізувати цей фарс не готові”, – підкреслив Колбасин.

Він уточнив, що представники месенджера самі запитали довірителя – Павла Дурова – про необхідність їх участі в суді в такій ситуації”.

У відповідь на це засновник Telegram заявив, що його юристам “не варто брати участь” у процесі.

 

“Ми розцінюємо поведінку суду як зневажливе ставлення до учасників процесу. Це прямо суперечить стандартам суддівської етики”, – зазначив також Колбасин.

В той же час юрист Telegram Раміль Ахметгаліев зазначив, що наразі невідомо, чи буде компанія подавати апеляцію в разі прийняття судом рішення про блокування месенджера.

“Будемо відштовхуватися від рішення, наразі про це говорити”, – сказав він.

За його словами, компанія досі не отримала копію позовної заяви, а на відправлене прохання про перенесення судового засідання від Таганського районного суду досі не отримала відповіді.

“Мова йде про обмеження діяльності юридичної особи. Елементарно не надати юрособі копію позовної заяви з доданими документами, не привернути його в якості відповідача – це, м’яко кажучи, дивно”, – прокоментував Ахметгаліев.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!