Московська модель засвітила «кулями» на весь інтернет: фото

Шанувальники влаштували допит, звідки такі пишні груди у такої тендітної дівчини
19-річна модель з Москви Олеся Кафельникова регулярно викладає відверті фото в Instagram, за що піддається жорсткій критиці від шанувальників. Вони бачили вже всі принади юної моделі, тому помітити зміни в зовнішності для них як виявилося проста справа.

Meow

A post shared by Alesya Kafelnikova (@kafelnikova_a) on

Увага до персони Олесі Кафельниковой, або, як її називають друзі та близькі, Лесі Каф, вперше виникла в 2001 році після гучного розлучення її батьків — відомого тенісиста Євгена Кафельникова і Марії Тишковой.

Зараз Олеся живе в Москві і присутня на різних світських заходах. Дівчина поділилася знімком з вечірки модного бренду, де вона, оголивши плечі, сидить на стільці. Увагу глядачів відразу привертає великий бюст моделі.

Здивовані шанувальники влаштували допит, звідки такі пишні груди може бути у такої тендітної дівчини. Нагадаємо, що Кафельникову часто дорікають у надмірній худорбі і приписують їй анорексію.

«Груди зробила?», «Швидше, ліфчик з пушапом», «Просто вдало сіла», — припустили фанати.

https://www.instagram.com/p/BizuBYfnI8N/?utm_source=ig_embed

Олеся Кафельникова народилася в жовтні 1998 року в Москві. Спочатку вона відвідувала столичну школу №1234, але потім кілька років навчалася в Англії. Ще в підлітковому віці мініатюрна дівчина зробила перші кроки в модельній кар’єрі.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Московська модель засвітила «кулями» на весь інтернет: фото
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook