Моторошний землетрус вже близько: українців попередили про страшну небезпеку

Сейсмологи радять бути напоготові

Україні загрожує серйозний землетрус в найближчі 10-20 років. Сейсмологи припускають значні руйнування і шкоду, жителям Закарпаття рекомендують перебиратися хоча б на час в більш безпечні регіони. Такі висновки фахівці зробили, вивчивши архівні дані. Згідно з отриманою інформацією, потужні підземні поштовхи стрясають Україну (зокрема, Закарпаття), кожні 100-120 років, останнім було зафіксовано в 1908 році.

Про це попереджає регіональний телеканал Перший Кабельний.
Завідувач сейсмічною станцією Василь Ігнатишин розповів, як місцевим жителям підготуватися до прийдешньої катастрофи. Згідно з його порадами, необхідно стежити за допомогою сейсмометров за найменшими коливаннями. Також землетруси відзначалися в 2015 році, а трирічну відсутність невеликих струсів сейсмологи назвали «затишшям перед бурею».

«Прогнози мають погану властивість збуватися, тому в найближчій перспективі закарпатцям варто готуватися до сильного землетрусу», ― підводять підсумки в репортажі.

Наголошується, що НП може досягти такої ж сили, що і в 2015: тоді в більшості будинків посипалась штукатурка, а в деяких оселях не витримали навіть даху.

Вночі 4 листопада в Іонічному морі, біля берегів Греції сталися три землетруси. Всі три поштовхи з різною амплітудою трапилися протягом півгодини.

Про це повідомляє Європейський середземноморський сейсмологічний центр (EMSC).

За даними центру відбулося три підземних поштовхи магнітудою 3,5, 4,7 і 4,9

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Моторошний землетрус вже близько: українців попередили про страшну небезпеку
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook