ЛЕНТА

Мрія дитинства: дівчина з найбільшими грудьми не збирається зупинятися

Британська модель з дев’ятим розміром грудей хоче ще більший бюст

Модель з Великобританії Ніки Валентина Роуз стверджує, що у неї найбільші груди в країні. І вона має намір зробити їх ще більше. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Мешканка Лондона Ніки Валентина Роуз чесно розповідає, що першу пластичну операцію зробила ще п’ять років тому, коли їй був 21 рік. Від природи у дівчини був 2 розмір грудей. Однак поступово, завдяки імплантам вона збільшила свій розмір до дев’ятого.

На операції по збільшенню грудей Роуз вже витратила приблизно 40 тисяч фунтів. Хоча дівчина і не має наміру зупинятися, лікарі попереджають її про небезпеку такого рішення.

Крім того, дівчина робила три операції по корекції форми носа з-за того, що її дражнили з цього приводу у школі. Також Роуз 15 разів збільшувала собі губи.

Роуз не приховує, що великі форми заважають їй у повсякденному житті. Так, британка стикається з проблемами при водінні, голінні пахв і навіть під час сну, адже може лежати тільки на животі.

Всі ці труднощі не зупиняють дівчину в бажанні вставити собі ще більші імпланти. Вона хоче збільшити собі груди з 3250 кубічних сантиметрів до 5000 кубічних сантиметрів. Роуз замислюється також про збільшення сідниць і видалення кількох ребер.

Медики стверджують, що через ще одну операцію у неї можуть з’явитися сильні болі в спині і синдром хронічної втоми.

“Я дуже щаслива, що в мене така груди, я мріяла про неї з дитинства. До операції я вважала себе сірою і нецікавою, я хотіла виділятися, бути щасливою і підвищити самооцінку”, – пояснює свою позицію модель.

При цьому не всі друзі Роуз поділяють її захоплення пластичними операціями. Одні раді за неї, інші ж вважають її божевільною. Хоча вона прагне виглядати яскраво, її дратує той факт, що незнайомці часто просять сфотографуватися з нею.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!