ПОДІЇ

МВФ готовий до співпраці після виборів

Міжнародний валютний фонд (МВФ) готовий відновити тісну співпрацю з Україною після виборів до Верховної Ради і призначення нового уряду, заявив директор прес-офісу МВФ Джеррі Райс, повідомляє Укрінформ.

“Місія фонду зараз знаходиться в Києві. Вони проводять конструктивні дискусії з владою щодо розвитку ситуації, а також економічної політики”, – підкреслив Райс.

На прохання окреслити перспективи подальшої взаємодії представник МВФ зазначив, що у фонді очікують призначення нового уряду України.

“Тільки-но новий уряд буде сформовано після виборів, ми готові повернутися до обговорення нашої подальшої співпраці з Україною”, – зазначив Райс.

Разом з тим він не став коментувати питання, чи представляє ризики для завершення діючої програми Stand-By для України рішення про розпуск Верховної Ради України і відставки уряду.

“Ми не коментуємо політичні зміни в будь-якій країні. Отже, я не коментуватиму цього в контексті України”, – зазначив Райс.

У зв’язку з цим він знову підкреслив, що МВФ буде готовий повернутися до співпраці з Україною після формування нового уряду, зазначивши, що “МВФ тісно співпрацював з Україною протягом останніх років”.

Райс також нагадав, що директор-розпорядник фонду Крістін Лагард спілкувалася з Володимиром Зеленським, коли вітала його з перемогою на виборах. “Вона підкреслила, що МВФ, як і раніше, готовий допомогти”, – зазначив представник фонду.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!