ЛЕНТА

На килим: Стало відомо, чому Порошенко їде в Берлін

Введення миротворців на Донбас стане головною темою візиту українських високопосадовців до Німеччини

Одразу ж після Великодня президент Петро Порошенко10 квітня здійснить візит до Берліна для переговорів із канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

«Я 10 числа їду до Берліна. Будемо говорити про миротворців», – повідомив він у неділю в Маріуполі.

Питання введення миротворців залишається важливим, адже це не дозволить російській армії залишатися на території України.

«Чому це так важливо? Тому о коли миротворці прийдуть скрізь – від Новоазовська до Станиці Луганської, будуть в Донецьку, будуть в Луганську, там не буде місця російській армії, вона піде через кордон», – переконаний Порошенко.

Також важливо створити всі необхідні умови для введення миротворців, «провести рішення РБ ООН».

«Сьогодні тверда позиція України в боротьбі за мир приводить до того, що всі країни світу, крім Росії, підтримують необхідність запровадження миротворців… Ви бачите, що зараз Росія опинилася в тотальній і повній ізоляції лише тому, що вона агресією пішла на Україну і вбиває українців», – сказав президент.

Нагадаємо, Росія перехопила ініціативу України щодо миротворців на Донбасі. За російським варіантом, передбачається наявність місії лише на лінії розведення сторін для охорони місії ОБСЄ.

Україна ж наполягає на тому, що миротворці мають бути на усій захопленій території. Це стосується і кордону з Росією. Також Київ проти того, щоб росіяни входили у миротворчу місію ООН, якщо її спрямують на схід України.

Повідомлялося, що для того, щоб зупинити війну на Донбасі, потрібен контингент у 20 тисяч військовослужбовців з країн, які не є членами НАТО, і 4 тисяч поліцейських.

Як повідомлялося раніше, одним із завдань нового уряду Німеччини на міжнародній арені впродовж наступних чотирьох років буде робота із встановлення миру на Донбасі та відновлення територіальної цілісності України.

Про це заявила канцлер ФРН Ангела Меркель у своєму першому після переобрання звіті в Бундестазі.

Незаконне порушення Росією міжнародно визнаних кордонів вона назвала одним із величезних викликів сучасності.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!