На Львівщині медсестра з психлікарні торгувала наркотиками

У фігурантки вилучили пакет з амфетаміном вартістю близько 100 тисяч гривень

Працівники Департаменту протидії наркозлочинності перекрили міжрегіональний канал постачання амфетаміну до однієї з психіатричних лікарень Львівської області.

«Медсестра психіатричної лікарні вирішила підзаробити, займаючись збутом амфетаміну. Серед своїх знайомих драгділер знайшла оптового постачальника і налагодила канал надходження амфетаміну зі столиці«, – повідомляють в поліції.

Замість допомоги душевно хворим людям вона збувала психотропи в лікарні і за місцем проживання.

Медсестру затримали під час отримання оптової партії наркотиків в одному з поштових відділень. У фігурантки вилучили пакет з психотропною речовиною амфетамін. За цінами чорного ринку, вартість вилучених наркотиків становить понад 100 тис. гривень.

Слідство у справі триває і проводяться заходи щодо встановлення інших осіб, причетних до постачання наркотику.

Нагадаємо, нещодавно в Мукачеві на Закарпатті зі стріляниною затримали небезпечного злочинця. При проведенні більше 20 обшуків було вилучено 7,5 л опію екстракційного, а це – 150 тис. доз наркотику на суму близько 15 млн гривень. Під час затримання один зі зловмисників вчинив опір вимогам поліцейських.

Також ми писали, що в Україні хочуть варто декриміналізувати зберігання наркотичних засобів з метою власного вживання, про що розповів начальник Головного управління Національної поліції України в Києві Андрій Крищенко.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

На Львівщині медсестра з психлікарні торгувала наркотиками
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook