ЛЕНТА

Наглості нема кінця: як дурять жителів Донецька

Для жителів Майорську немає ніякої користі від Гуманітарно-логічного центру, який спочатку створювався для того, щоб громадяни на окупованих територіях могли купувати українські товари.

Про це розповів голова зайцевской військово-цивільної адміністрації Володимир Весьолкін в інтерв’ю “Обозревателю”.

“Багато хто взагалі не знають, що це. Місцеві туди не ходять. По-перше, дорого. По-друге, коли почався скандал після моєї публікації, на ГЛЦ таки зімітували два магазини. Один – господарський, з якимись лопатами. Другий – щось на зразок ковбасної крамниці. Журналісти туди приїжджали. Знайшли аж 4 курки на весь магазин – і всі прострочені. Вони навіть зімітувати нормально не змогли”, – розповів Веселкин.

Крім того, на будь-яку продукцію ставиться націнка 10 грн. За словами Весьолкіна, прибуток становив мінімум 150 тисяч грн на день з урахуванням того, що товар возили в середньому по 15 тонн за добу.

“На ГЛЦ на будь-яку продукцію ставиться націнка 10 грн. До речі, цікавий момент: платежів там не відбувається. Люди з того боку, які приїжджають нібито скупитися на ГЛЦ – вони адже навіть гроші не передають. Просто відвантажують товар, відзначають в списочки, видають типу чеки, що вони купили – і ті возять. Наприклад, 10 тонн вершкового масла коштує більше мільйона гривень. А вони його завозять стабільно по 18-20 тонн”, – підкреслив комендант.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!