ЛЕНТА

“Нагнули”: Який “подарунок” Нафтогаз приготував Газпрому

Нафтогаз буде через суди добиватися арештів газпромівських активів

 

Про це повідомляє видання “Политека” з посиланням на слова комерційного директора Нафтогазу Юрія Вітренко.

Приводом для подачі судових позовів є невиконання Газпромом своїх зобов’язань, згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу. Вітренко наголосив, що росіяни навіть не збираються виконувати рішення междунорадного суду. А отже, на них треба впливати шляхом арешту активів по всьому світу.

Про тяжби Нафтогазу з Газпромом: відео

Газ, який йде через Україну по магістральному газопроводу, при цьому конфіскувати не будуть. Адже його вже викупили європейські партнери. А Україна має намір твердо виконувати свої зобов’язання держави, через чию територію енергоносії йдуть в Європу.

За словами Вітренко, Газпром може спробувати до 2020 року повністю припинити транзит газу через Україну під надуманими приводами.

Українці скоро повернуться в кам’яний вік з-за нових тарифів на комунальні послуги. Зокрема, у найближчі кілька місяців ціна на газ для населення може зрости на 62%.

Крім того, значно зростуть тарифи на електричну енергію. Відповідно, подорожчає і холодна, і гаряча вода. Втім, представники Кабміну не беруться самостійно давати прогнози щодо підвищення цін на ці послуги. За них відповідні розрахунки провели незалежні експерти.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!