З’явилася інформація про майбутню зустріч президента Сербії Олександра Вучича та глави донецьких і кримських терористів Володимира Путіна. Глави Росії та Сербії обговорять ситуацію в Косово, й Вучич планує попросити підтримки.

Про це стало відомо завдяки заяві сербського президента під час нещодавньої прес-конференції.

Наляканий європейський президент просить Путіна ввести війська: що відбувається

Зі слів Вучича стало відомо, що мова йде не про військову підтримку за прикладом Сирії.

«Я б не хотів, щоб на нашій землі відбувалися великі військові зіткнення, і тому зроблю все можливе, щоб зберегти мир», — сказав він.

Зустріч глав держав, за даними сербських ЗМІ, відбудеться 2 жовтня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні знову неспокійно. Росія побачила нові лазівки розширити свій вплив за рахунок інших регіонів України. В світлі скандалу з масовим отриманням угорських паспортів, з’явилася думка що Росія активно бере участь у цій змові.

Путіну вигідно отримати Закарпаття. А жителі з угорськими паспортами йому в цьому допоможуть. Адже ні для кого не секрет, що Угорщина активно співпрацює з Росією та надає всіляку підтримку у всіх починаннях імперії.

Українські спецслужби ще 15-20 років тому інформували вище військово-політичне керівництво України про те, що відбувається в західних областях країни і які загрози для її національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності несуть в собі кроки сусідніх європейських країн (Польщі, Угорщини і Румунії). Про це повідомив ветеран зовнішньої розвідки, генерал-лейтенант Василь Богдан.