ЛЕНТА

Нардеп Рибалка відсудив у малолітньої доньки будинок який йому не належить

Народний депутат Сергій Рибалка, який повсякчас публічно підкреслює, що є досить заможною людиною та, начебто, заробив усі свої статки в бізнесі, щонайменше двічі намагався відсудити в екс-дружини з дочкою нерухоме майно, загальною вартістю понад 15 млн. грн.

Про це свідчать судові ухвали та рішення, доступні у Єдиному реєстрі судових рішень.

Зі своєю екс-дружиною Анною тоді ще нікому невідомий бізнесмен Рибалка одружився у 2009 році. За 4 роки подружжя розлучилося, і на цей момент Рибалка значно примножив свої статки, та вже був не простим смертним, а без п’яти хвилин нардепом від партії Ляшка. Примітно, що до одруження Рибалка працював у своєму снековому сімейному бізнесі, а як тільки став чоловіком – опинився у владі – отримав посаду цілого заступника міністра навколишнього середовища в Уряді Ю. Тимошенко.

Кажуть, що стрімкою кар’єрою амбітний Рибалка завдячує своєму екс-тестеві – Геннадію Буткевичу, який, власне, і відкрив йому дорогу і в політику, і у великий бізнес. Деякі пліткарі, навіть, стверджують, що одружився Рибалка «за розрахунком», розуміючи впливовість батька своє нареченої…

У 2013 році подружжя Рибалок розлучилося через суд. З мамою залишилася їх маленька дочка. Та цей факт, аж ніяк не зупинив Рибалку у спробах відсудити фактично у власної ж сім’ї нерухоме майно. В першу чергу, мова про будинок, де проживала Анна із дочкою.

«Протягом 2011 — 2013 років за спільні його (Рибалки) та дружини кошти були побудовані житловий будинок, загальною площею 767,7 кв. м, басейн, загальною площею 479,9 кв. м, будинок для персоналу, загальною площею 211,8 кв. м, які розташовані на земельній ділянці, загальною площею 0,75 га. Житлові будинки були облаштовані меблями та побутовим обладнанням, необхідним для проживання, що свідчить про їх готовність для введення до експлуатації. Згідно з висновком експерта від 21 квітня 2015 року за період із 2011 року до 2013 року на будівництво та облаштування спірного нерухомого майна було витрачено грошові кошти на загальну суму 15 749 360 грн 25 коп», — йдеться у судовій ухвалі щодо поділу майна за позовом Рибалки.

Варто зауважити, що будинок, як сказано в ухвалі, будувався з кінця 2011 року до 2013 року. Однак вже на початку 2012 року між Рибалкою та мережею супермаркетів АТБ, які належать екс-тестю політика, розпочався конфлікт. У судах велися бізнес-суперечки, які неодмінно позначилися і на сімейному житті. А тому, щонайменше, з початку 2012 року – у розпал будівництва “спільного” будинку подружжя Рибалок – сам Рибалка у нього нічого не інвестував, вимагавши при цьому грошей по суду із мережі АТБ.

Так чи інакше, але одразу після розлучення “радикал” подав позов до суду на визнання за ним права власності на частину збудованого будинку. І суд прийняв його сторону, присудивши Рибалці половину від усього майна. Апелюючи до такого судового висновку, екс-дружина нардепа навела низку аргументів.

Зокрема, судові ухвали містять згадку про те, що добудовувала будинок до кінця Анна самостійно, і вже після подачі документів на розлучення. Так, суд встановив, що на момент розлучення будинок не був введений в експлуатацію, і близько 12% робіт було виконано екс-дружиною нардепа без будь-якої його участі.

У підсумку, нерухоме майно Рибалок поділили таким чином: 2/5 частини спірного майна Рибалці і 3/5 частину майна його екс-дружині з дочкою. Однак, “шляхетного” Рибалку такий варіант розподілу не влаштував, і він, не соромлячись відбирати фактично частку дитини, почав оскаржувати таке рішення. Суди на його позицію більше не пристали. Він програв апеляцію, і більше ніяких нових рішень по справі не виносилося.

Цікавим є і той факт, що “радикал”, судячи з усього, приховує факт володіння майном його екс-дружини. Зокрема, попри те, що право власності на 3/5 частину будинку за Рибалкою було остаточно визнано судом у 2016 році, його електронні декларації жодної згадки про це не містять. Серед об’єктів нерухомості (за 2016 рік) він вказав лише орендований офіс і квартиру площею 118, 4, яку записав на матір.

Тож виходить, що Рибалка не лише є аморальною людиною з точки ведення бізнесу, адже його родина, за даними СБУ, торгує снеками в ОРДЛО, але й з точки зору батька та екс-чоловіка — також. Погодьтеся, що відчуження того, що тобі не належить важко пояснити якимись високоморальними цілями. Кажуть же, що нахабність – то є «друге щастя»… Схоже, Рибалці саме такі правила життя більше до вподоби.

Источник: Antikor.com.ua

 

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!