ЛЕНТА

Наскільки побіднішав Луценко та його дружина за рік

Стало відомо, скільки в минулому році заробила сім’я Генерального прокурора країни Юрія Луценка

Як свідчить його декларація, загальний дохід Луценка і його дружини, депутата від «Блоку Петра Порошенка» – Ірини Луценко склав понад 5 млн грн.

При цьому зарплата Генерального прокурора склала 1,3 млн грн. Ірина Луценко задекларувала майже 4 млн грн доходів. Генпрокурор, а також його дружина і син отримали подарунок в негрошовій формі від старшого сина (який можна оцінити на суму 289 тис. грн).

Крім того, Ірина Луценко купила в минулому році Mercedes-Benz GLS. На нього вона витратила 2,4 млн грн.

 Згідно з декларацією, генеральний прокурор в 2017 році витратив понад 0,5 млн грн на благодійність, а на авіаквитки – 100 тис. грн.

Як повідомляла Politeka, народний депутат від фракції «Опозиційний блок» Михайло Добкін за минулий рік заробив 5,7 мільйона гривень. Його заробітна плата склала трохи більше 200 тисяч гривень. Ще 253 тисячі гривень політик отримав в якості компенсації на депутатську діяльність. 192 тисячі гривень – стипендія почесного громадянина Харкова. 3,8 мільйона склали кредитні кошти, а 118 – відсотки.

Голова фракції Радикальної партії Олег Ляшко «заробив» 20,6 млн гривень доходів і 484 тис. Доларів готівки за 2017 рік. 259,3 тис. Гривень доходу склала зарплата, 252,8 тис. гривень – забезпечення депутатської діяльності, 1,8 млн гривень – відсотки від вкладів в Державному Ощадному банку і банку «Аркада» (Київ), 571 тис. гривень – виграш в лотереї.

А ось в декларації виконуючою обов’язки міністра охорони здоров’я Уляни Супрун виявили «жебрака» чоловіка і мільйонні вкладення. Згідно з декларацією чоловік Уляни Супрун – Марко, за минулий рік не мав взагалі жодних доходів. Проте, разом з дружиною він тримає в американському банку 8,3 тисячі доларів. Також відомо, що українська чиновниця в минулому році витратила 1,67 тисяч доларів для страхування свого життя в Сполучених Штатах. Крім того, Супрун задекларувала майже чотири мільйони доларів на рахунках в Сполучених Штатах.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!