ЛЕНТА

Настя Рибка руками США роздягнула коханця до трусів

До переліку компаній, котрі підпадають під антиросійські санкції, Мінфін США внесло UC Rusal олігарха Олега Дерипаски, головного фігуранта інтимного скандалу із Настею Рибкою.

Нещодавно його фірма офіційно розмістила в мережі повідомлення про те, що в рамках Гонконгської біржі готові оголосити технічний дефолт. І не дивно: акції UC Rusal останнім часом впали на 41%.

 

“Компанія оцінює, що санкції OFAC (Управління з контролю над іноземними активами Мінфіну США) можуть привести до технічних дефолтів через певні кредитні зобов’язання групи, і в даний час компанія оцінює можливий вплив таких технічних дефолтів на її фінансове становище. Наразі компанія підтримує всі кредитні та фінансові зобов’язання (включаючи зобов’язання з погашення боргу). Компанія має намір продовжити виконання своїх зобов’язань відповідно до правових та нормативних вимог”, – зазначили в компанії.

Підопічні Дерипаски справді занепокоєні своїм майбутнім, адже в перспективі від такого тиску США може постраждати й весь інший його бізнес на території РФ.

Крім того, після падіння акцій ринкова капіталізація компанії склала $5,39 млрд. З моменту оголошення про американські санкції падіння капіталізації склало $3,6 млрд.

Загалом до “чорного списку” санкцій Мінфіну США потрапили три компанії Олега Дерипаски – “Базовий елемент” (Basic Element Limited), En + Group і Rusal. Сам мільярдер також виявився під персональними санкціями.

6 квітня США розширили список санкцій, включивши в нього 24 російських бізнесмени і кілька компаній. У список, як оголосив Мінфін США, потрапили люди, “які отримують вигоду від путінського режиму або грають ключову роль в згубних діях Росії”.

Олег Дерипаска, випливає з пояснень Мінфіну, потрапив в нього за діяльність “від імені високопоставленого російського чиновника” (ім’я чиновника не вказується) і роботу в енергетичному секторі. В рамках обмежень фізичним і юридичним особам в США заборонено співпрацювати з особами та компаніями, на яких поширюються санкції.

Цікаво, що ще минулого року “Русал” поставив до США алюміній на загальну суму понад $1,4 млрд.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!