ЕКСКЛЮЗИВ

Не кам’яна стіна: найслабкіші чоловіки за знаками Зодіаку

Ви чекаєте, доки він підставить плече, а отримуєте взамін зовсім не те, на що сподівалися

Жінки за своєю природою схильні ідеалізувати чоловіків, принаймні, на початку стосунків, з цим нічого не вдієш. Але астрологи запевняють: як мінімум під чотирма знаками Зодіаку народжуються люди з досить складним характером, які можуть подекуди не надати належної підтримки.

Телець

Найголовніша їх біда – абсолютне невміння відмовляти собі у чомусь, це ви помітите під час тривалого спілкування. Якщо на горизонті “маячить” будь-яка спокуса, не сумнівайтесь, він вже майже там. Навіть найрозсудливішим буває складно втриматися, і мова йде не тільки про надмірну увагу до жінок. Приміром, улюблену їжу, покупку дорогого одягу, чи техніки.

Саме через це у них проблеми із фінансами, при цьому Тільці часто жадібні і можуть не визнавати очевидних речей. Зате якщо він планує подарунки, то тут забуває про розрахунки і вмикає всю свою фантазію, ось такий парадокс.

Риби

Не можуть похизуватися витривалістю, про них часто говорять ” ні риба, ні м’ясо”. Слабкість проявляється весною, імунітет у Риб слабкий, але з раннього дитинства їх привчили, що бути під маминим крилом – це нормально.

Тому і дружину собі шукають відповідну, інколи грішать – симулюють хворобу, або просто погане самопочуття, аби їх хтось пожалів. Хоча, за великим рахунком, їх больовий поріг набагато вищий, ніж у всіх інших знаків.

Діва

Досить неоднозначні особистості у всіх розуміннях. Хоча багато чоловіків-Діви зовсім не відрізняються жіночністю і слабким характером, все ж, їх також не можна віднести до виключно сильних знаків зодіаку. Вони занадто знервовані, незадоволені і неуважні.

Часто шукають привід для критики і конфлікту: на тлі інших таким чином хочуть виглядати ідеалістами, та насправді частіше бувають меланхоліками. Не чекайте від них сміливості і авантюризму, спонтанні вчинки їм не притаманні, вони надто обережні і зважують всі “за” чи “проти”.

Терези

У них часто бувають жіночі хобі, люблять, як і дами, милуватися собою і ходити по магазинам, а також не люблять брати на себе відповідальність. Вони можуть бути ніжними і романтичними, але часто відчувають серйозний дискомфорт при прийнятті важливих рішень.

Це не дає їм достатньо сили, а вже про мужність подібні якості взагалі не говорять. Ніколи не пробачать вам успіху – перемогу повинна бути за ними, інколи можуть мститися.

Дивіться: астрологічний квадрат сумісності знаків зодіаку

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!