Не одержима віком: Памела Андерсон

Зірка прокоментувала свій вік, зізнавшись, що для неї це не більш, ніж просто цифра.

Американський секс-символ, 50-річна актриса і фотомодель Памела Андерсон знялася в новій фотосесії для видання Intimately Magazine.

На чорно-білих кадрах зірка з’явилася в жіночних образах, примірявши легкі літні сукні, кокетливий ромпер (комбінезон) і облягаючі боді.

Головною темою фотосесії стала позачасова краса і привабливість, притаманна Андерсон.
В інтерв’ю з Intimately Magazine зірка прокоментувала свій вік, зізнавшись, що для неї це не більше, ніж просто цифра:

«Я не веду рахунок прожитим рокам і не одержима віком. Життя триває, і ми постійно вчимося, змінюємося. Так ми залишаємося вічно молодими і цікавими. Чим більше часу у нас є — тим більше можливостей. Я дивлюся на нове покоління і розумію, що вони застрягли в своїх Instagram, Snapchat або в відеоіграх. Вони дуже зайняті цими дурницями, але це марна трата часу. Боріться з цим! Боріться заради любові, адже саме вона робить нас живими», — говорить Андерсон.

На питання про те, що б Андерсон хотіла змінити в своєму минулому, вона відповідає не роздумуючи:

«Якщо бути чесною, я не пам’ятаю свого минулого, адже я дуже зайнята і захоплена своїм сьогоднішнім життям. Звичайно, найбільшою своєю великою гордістю і найбільшим досягненням я вважаю своїх дітей — вони приголомшливі! Я завжди хотіла допомагати тваринам і людям. Я завжди знала, що проживу божевільне життя. За своєю суттю я одинак ​​відчуваю себе самотньою навіть тоді, коли перебуваю в натовпі людей. Я ніколи не боялася ризикувати і завжди йшла на зустріч неймовірним пригодам. І сьогодні я перебуваю на півдні Франції — я не знаю, як я сюди потрапила і, головне, навіщо. Я не знаю, що буде завтра, але це для мене не має значення. Я живу сьогодні», — зізнається зірка.

https://nv.ua/img/gallery/24659/54/6885_main.jpeg

© Intimately Magazine

© Intimately Magazine

© Intimately Magazine

© Intimately Magazine

© Intimately Magazine

© Intimately Magazine

© Intimately Magazine

© Intimately Magazine

© Intimately Magazine

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Не одержима віком: Памела Андерсон
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook