ЛЕНТА

Не Рубаном одним: хто ще раніше намагався підірвати Верховну Раду

Затриманий нещодавно в Румунії екс-глава “Укрспирту” Михайло Лабутін разом з подільниками теж планував вбивства у Верховній Раді, як і позафракційний народний депутат Надія Савченко.

Про це в інтерв’ю заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За його словами, банда Лабутина планувала розстріляти по депутату від фракції.

“Справа Савченко-Рубана – не перша ситуація за останні місяці. Перша трапилася з бандою під керівництвом Лабутіна (колишнім главою Укрспирту), який був недавно на нашу ордеру затриманий в Румунії. У нього схема була аналогічна – бандити обговорювали з подільниками, як вони увірвуться декількома десятками автоматників до Верховної Ради, візьмуть від кожної фракції по одіозному депутату (практично цитую їхню розмову), виведуть на Площу Конституції і там розстріляють. Після цього – попросять підтримки українського народу”, – сказав Аваков.

Він також підтвердив, що Лабутін планував його убивство.

“Планували підірвати мій автомобіль снарядом від гармати Гіацинт, купленим за 100 тисяч доларів – тому що той, хто їм може завадити, “їздить на броньованій машині”. А щоб військові не втрутилися, планували дати командирам двох військових частин, які дислокуються під Києвом, по кілька мільйонів доларів – про що вели з ними переговори. Для нормальної людини це все здається на шизофренію. Але є люди, які в реальність такого сценарію вірять, і готові діяти”, – заявив міністр.

Лабунін був затриманий 25 січня в Румунії .

Екс-чиновник був оголошений в розшук у грудні 2014 року, його підозрювали в розтраті 172,5 млн гривень коштів держпідприємства і ухиленні від сплати податків на суму 28,2 млн грн.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!