Небезпечна процедура: жінка після педикюру втратила нігті

Медики попереджають про жахливу інфекцію в салонах краси

20-річна американка з Нью-Йорка (США) кілька місяців тому пройшла в салоні краси екзотичну процедуру – риб’ячий педикюр. Однак результат виявився невтішним – у жінки почалися серйозні проблеми зі здоров’ям, відшарувалися нігті на ногах. Про це пише сайт Сегодня.Lifestyle.

758-fish-pedicure-toenails-infection-1
Американка поплатилася за педикюр
Фото: Weill Cornell Medicine

Науковий сайт Science Alert повідомляє, що напередодні американка надала своєму дерматологу Шарі Ліпнеру (Shari Lipner) з Weill Cornell Medicine шестимісячну історію цієї аномальної хвороби. Виявилося, що серед рідних і близьких людей у пацієнтки ніхто раніше з подібною медичною проблемою не стикався. Оскільки інших причин знайти не вдалося, можна допустити, що винуватцем того, що сталося, є саме педикюр у SPA-салоні. На думку лікаря жінки, екзотична косметична процедура нібито призвела до виникнення оніхомадеза. Через цю хворобу нігтьові пластини на ногах перестають рости і шаруються.

«Салони краси купують цю рибу за великі гроші, тому майстри використовують їх по кілька разів з різними клієнтами, що значно збільшує ризик поширення інфекцій», – стверджують експерти.

До слова, рибний педикюр фактично заборонений в понад 10 штатах США, а також в деяких частинах Європи.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Небезпечна процедура: жінка після педикюру втратила нігті
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook