ЛЕНТА

Нечувана доброта, чи прихована агітація: хитрий хід депутата

Розпочався “діалог” з потенційними виборцями

Скандального генерального директора Буковелю Олександра Шевченка, який балотується до Верховної Ради по 83-му виборчому округу в Івано-Франківській області, спіймали на підозрілій діяльності.

 

Як повідомляє Громадянська мережа “ОПОРА”, Шевченко зайнявся хитрою прихованою агітацією.

 

Так, в обмін на ксерокопію паспорта людям пропонують екскурсію, обід і зустріч з кандидатом-самовисуванцем.

У житлових мікрорайонах Івано-Франківська розклеєні оголошення про безкоштовну поїздку на Буковель. Людей доставляють туди і назад на комфортабельних мікроавтобусах. Після приїзду на ТК “Буковель” групу з автобуса повели на обід. Після обіду для всіх бажаючих провели екскурсію по туристичному комплексу, а потім запропонували покататися на підйомнику.

Пізніше відбулася зустріч з кандидатом в народні депутати Олександром Шевченком, на якій були присутні майже півтисячі людей. Під час зустрічі він розповідав людям про те, як йому вдається вести бізнес і розвивати туркомплекс. Потім почався діалог з потенційними виборцями.

Одна жінка подякувала кандидату за поїздку і зазначила, що завдяки йому багато хто вперше відвідав Буковель.

“Тридцять тисяч”, – уточнив Олександр Шевченко кількість осіб, для яких він вже влаштував безкоштовні поїздки в туркомплекс.

Відзначимо, що відповідно до закону України “Про вибори народних депутатів України” такі дії кандидата в депутати Олександра Шевченка можна розцінити як непрямий підкуп виборців і непряму агітацію.

Позафракційний народний депутат Олександр Шевченко отримав з бюджету України сотні мільйонів за нібито утримання доріг Івано-Франківська.

Так, згідно інформації з електронної системи “Прозорро”, в цьому році служба автомобільних доріг Івано-Франківської області за результатами тендерів 30 березня, замовила у фірми ТОВ “ПБС” послуги з експлуатаційного утримання доріг державного значення на 393,14 мільйона гривень.

Ремонт дороги довжиною в 187 км на трасі “Мукачево-Львів” обійшлося бюджету в 168,48 мільйона гривень. 113 кілометрів на трасі “Стрий-Мамалига” в 116,91 мільйонів. За 28 кілометрів дороги на трасі “Делятын-Раківчик” компанії заплатили 57,2 мільйона, а за 27 км траси “Івано-Франківськ-Надвірна” — 50,55 мільйона.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!