ЛЕНТА

Немає лічильника – немає знижки: уряд назвав ще одну умову для отримання субсидій

Пільги і субсидії на оплату послуг постачання і розподілу природного газу з 1 жовтня не будуть надаватися споживачам, які не встановили лічильники

Цього року уряд змінив правила нарахуванню субсидій.  Зокрема зміни торкнулися тих мешканців, хто не становив лічильники на газ. Таких українців позбавлять права отримати знижку від держави на компослуги.

Про це повідомляє “Українські новини”.

Таке рішення Кабмін прийняв у середу, 22 серпня.

Згідно нового документу, пільги і субсидії на оплату послуг постачання і розподілу природного газу з 1 жовтня не будуть надаватися споживачам, об’єкти газопостачання яких не обладнані лічильниками газу і які відмовилися від встановлення лічильників за рахунок бюджету або власних коштів операторів газорозподільних систем.

При цьому відмову повинні оформляти в письмовій формі.

У пояснювальній записці міністр соцполітики Андрій Рева зазначає, що постанова розроблена для стимулювання установки населенням газових лічильників.

Скільки українців залишать без субсидій у 2018-му

В Україні загальна сума субсидій, призначених для компенсації витрат сімей на оплату житлово-комунальних послуг, у січні-липні 2018 року склала 734 млн гривень. Це в 4,2 рази або на 2,3 млрд гривень нижче за показники аналогічного періоду минулого року, свідчать дані Державної служби статистики.

Загалом з початку 2018 року субсидії отримали 2,7 млн домогосподарств, що на 55% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Дивіться: Кого Кабінет міністрів залишить без пільг

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!