ЛЕНТА

“Невідкладна допомога” тепер буде працювати по-іншому: вступили в силу нові правила

Невідкладна допомога не доставить людину в лікарню – зате за викликом до хворого приїжджає профільний фахівець

З 1 вересня змінюється спеціфика роботи невідкладної допомоги в Києві, а також у Харківській, Дніпропетровській, Вінницькій та Полтавській областях.

На автомобілі швидкої тепер ставлять GPS-маячки, щоб диспетчер відправляв на виклик найближчу машину. У столиці виклики за номером “103” прийматимуть фахівці, які вирішують, чи потрібна невідкладна допомога, або краще відправити “швидку”.

Відзначимо, швидка допомога виїжджає на виклик, якщо життя людини загрожує небезпека, або потрібна екстрена медична допомога. На відміну від “швидкої”, невідкладна допомога не доставить людину в лікарню – зате по “невідкладній” до хворого приїжджає профільний фахівець: сімейний лікар, педіатр або терапевт.

Такі фахівці надаватимуть невідкладну медичну допомогу щодня з 8:00 до 20:00 в будні дні, і з 9:00 до 15:00 у вихідні та святкові дні.

Ще одним нововведенням стане те, що всі розмови з диспетчером Центру екстреної медичної допомоги будуть записуватися, щоб поліпшити якість обслуговування і зменшити кількість скарг на незадовільне спілкування з медиками.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!