ЛЕНТА

Невздовзі на Сході почнеться повномасштабна війна: слова Порошенко

Депутат Держдуми РФ Сергій Железняк заявив, що невдовзі на сході України почнеться повномасштабна війна

Про це він сказав у відповідь на заяву президента Петра Порошенко про терміни закінчення антитерористичної операції.

Російський пропагандист також переконаний, що новий закон розв’яже руки “режиму в Києві” і в травні почнеться повномасштабна війна. Однак дані слова можна сприймати як прямі погрози зі сторони РФ.

“У Росії закликають світову спільноту уважно поставитися до слів Петра Порошенка, який вирішив змінити формат АТО на “справжню війну”, – додав Железняк.

Нагадаємо, в четвер, 5 квітня, президент України Петро порошенко заявив, що закінчення антитерористичної операції на Донбасі варто очікувати вже в цьому році.

Донбасс, АТО, война, ВСУ

«Дата закінчення АТО буде в травні. Ми переходимо до іншого формату оборони країни відповідно до прийнятого закону (про реінтеграцію Донбасу – ред.). Ми вводимо нові, більш ефективні заходи по застосуванню збройних сил», – зазначив він.

Більш того, Порошенко назвав причину такого відповідального кроку.

«Ми робимо це, тому що бачимо різке зростання рівня загрози на сході нашої держави. Режим АТО, коли це все координувалося через керівництво СБУ, зараз буде переведено до керівництва збройних сил», – підкреслив гарант.

За словами президента України, формат АТО буде переведений до відповідного військового формату і переданий під керівництво генералу Сергію Наєву.

Як писала Politeka, стало відомо про катастрофічну кількость загиблих на Донбасі за час бойових дій. Так, згідно з офіційними даними Міноборони, за час проведення антитерористичної операції в результаті підривів загинули 2558 чоловік. При цьому, 242 людини з числа загиблих – діти.

Раніше в доповіді ООН повідомлялося, що з початку військових дій на сході України загинуло не менш мере 2 523 тис. цивільних. Тоді повідомлялося, що серед загиблих 1399 чоловіків, 837 жінок, 91 хлопчик, 47 дівчаток, а також 149 осіб, стать яких встановити не вдалося.

Відзначимо, що в загальне число входять загиблі в результаті аварії літака MH17 в 2014 році – 298 цивільних.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!