Ніхто і не мріяв: українцям відкриють безвіз з тропічною країною

Україна домовляється про безвізовий режим з ще однією країною

Домовленості про безвіз з Колумбією були досягнуті в рамках візиту директора Департаменту консульської служби МЗС Сергія Погорельцева в Латинську Америку.

Він провів цільову зустріч з Директором з консульських і міграційних питань МЗС Колумбії Лус Стелою Портільйо і Директором Департаменту Європи зовнішньополітичного відомства країни Хуаном Гільєрмо Кастро.

«Сторонами констатовано необхідність активізації зусиль, спрямованих на підписання найближчим часом двосторонньої угоди про скасування візових вимог для громадян України та Колумбії. Досягнуто домовленості про надання максимального сприяння завершенню відповідних формальностей», – повідомили в МЗС України.

Також наголошується, що досягнута домовленість про надання максимального сприяння завершенню відповідних формальностей.

Нагадаємо, раніше українське дипломатичне відомство досягло домовленості про безвізовий режим з двома країнами Південної Америки – Перу і Уругваєм. Варто зазначити, що документ про безвіз з Перу розширить перелік категорій громадян України, які мають право на безвізовий в’їзд в країну. Зараз ця країна в односторонньому порядку дозволяє безвізовий в’їзд українцям, які подорожують з метою туризму, але не дає такого дозволу для інших категорій, зокрема бізнес-мандрівників.

Крім того, Україна також готується підписати угоду про безвіз з Македонією.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Ніхто і не мріяв: українцям відкриють безвіз з тропічною країною
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook