ЛЕНТА

Новий закон дозволить українцям раніше йти з роботи: у чому причина

Проект створений для того, щоб забезпечити соціальні гарантії всім працівникам без дискримінації

Українським чоловіки, які не через роботу не мають часу приділяти дітям більше уваги, тепер матимуть таку можливість. Новий закон дозволить батькам раніше закінчувати робочий день.

В Україні схвалений проект закону, згідно з яким чоловіки, які мають дітей, можуть працювати неповний або скорочений робочий день за рахунок роботодавця. Такі нововведення вносяться для забезпечення батькам належного догляду за дитиною і її виховання.

За рішення проголосували 29 серпня на засіданні уряду. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на прес-службу Міністерства соціальної політики.

Відзначається, що проект нормативного акту створений для того, щоб забезпечити соціальні гарантії всім працівникам без дискримінації за статевою ознакою. Документ передбачає внесення відповідних змін до Кодексу законів про працю та Закону України “Про відпустки”.

Додамо, минуло вже більше місяця відтоді, як уряд схвалив нові правила виплати аліментів. Кілька засобів тиску на батьків, котрі не поспішають утримувати власних дітей після розлучення, може й дієві, але навіть у такому, здавалось би, суворому законі знайшлися суттєві мінуси.

Експерти розповіли, що упустили в законі та які пункти виконати неможливо.

Нагадаємо, платників аліментів чекають зміни, пов’язані з процедурою виплат. Тепер з українців не стягуватимуть податків з уплати. Крім того, нововведення стосується не лише платників грошей на дитину, а й тих, хто оплачує навчання.

Як повідомляв Знай.ua,  старша донька Сніжани Єгорової від першого шлюбу з режисером Семеном Горовим Стася Ровінська (Анастасія Єгорова) розповіла цікаві деталі щодо гучного скандалу матері з другим екс-чоловіком Антіном Мухарським, який протестував проти нового закону про аліменти та намагався захищатися в суді перед колишньою дружиною.

Також Знай.ua писав, що з набуттям чинності ініціатив другого пакету законопроектів у межах ініціативи “Чужих дітей не буває” з 28 серпня на платників та одержувачів аліментів очікуються нововведення. Зокрема зміни торкнуться процедури вивезення дітей за кордон.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!