Нюхатель пахв і інші: 6 жахливих професій, якими займаються люди

Коли наступного разу вирішите поскаржитися на свою роботу, згадайте цих хлопців.

Іноді люди обирають собі просто жахливе заняття. Чи дійсно праця облагороджує людину? Ось кілька професій, які дозволяють засумніватися в цьому гаслі.

Нюхателі пахв

А як, на вашу думку, компанії, що виробляють дезодоранти, тестують свою продукцію? У них в штаті дійсно є такі співробітники — нюхателі чужих спітнілих пахв.

Працює це так: в кімнаті сидить людина з дуже тонким нюхом і принюхується до чужих пахв. Іноді до 60 разів на годину. Зарплата у таких співробітників не сильно висока — від 20 до 50 тис. доларів на рік (до сплати податків).

Дегустатори їжі для тварин

Так, люди дійсно отримують гроші за те, що куштують їжу для собак і котів. Хоча смакові рецептори людей і тварин сильно відрізняються, виробникам важливо дізнатися, наскільки той чи інший смак збалансований, наскільки добре приготовлена їжа. Про свою роботу дегустатори розповідають багато цікавого; вони кажуть, що дорожча їжа для собак або котів набагато приємніша на смак, ніж дешева. Іноді в дегустації беруть участь безпосередні споживачі — тварини.

Збирачі шмарклів

Відкриємо секрет: китовий фонтан, який ми бачимо в передачах про тварин, — зовсім не вода. Це соплі, і вони дуже цікавлять вчених.

До початку 2018 року збирачі соплів сильно ризикували своїм життям — вони підпливали до кита на катері з чашкою Петрі і чекали, поки він випустить струмінь. Це було дуже небезпечне заняття — кит в будь-який момент міг перевернути човен або навіть вдарити її хвостом. Сучасні технології полегшили життя збирачів — тепер вчені використовують безпілотник.

Мастурбатори

Сперечаємося, що ви не знали, що сперма жеребця може коштувати від 800 до кількох десятків тисяч доларів за порцію? Ціна матеріалу залежить від того, наскільки кінь породистий. Субстанція використовується для запліднення кобил — але як же її добути, адже коню не можна показати фото або відео?

Тут в справу вступають спеціально навчені люди, які беруть справу в свої руки — буквально. Щоб завершити процес, до жеребця підкочують дерев’яний або солом’яний макет кобили, а пеніс тваринного поміщають в спеціальний мішок для збору.

Отримують такі люди дуже і дуже немало. Але як про таку роботу розкажеш за дружньою вечерею?

Збирачі останків

Іноді трапляється так, що мертву людини довго ніхто не шукає. Тіла виявляють через кілька тижнів, а то і через кілька місяців. Після роботи поліції і судмедекспертів до справи приступає команда «чистильників». Робота дуже і дуже неприємна, іноді доводиться мати справу з огидними речами.

Прибиральники фекалій

У розвинених країнах асенізатори працюють в спеціальних костюмах і екіпіровці, контакт з неприємними запахами і субстанціями зводиться до мінімуму. Але пошкодуйте асенізаторів в Індії — ось уже кому справді не пощастило! Вони спускаються прямо в нечистоти і збирають матеріал в відра. Вручну.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Нюхатель пахв і інші: 6 жахливих професій, якими займаються люди
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook