ЛЕНТА

Охорона Порошенка закрила рота “незручному” журналісту: відео

Кілька простих питань спровокували досить дивну ситуацію

У Миколаєві під час офіційного візиту президент України Петро Порошенко не зміг відповісти на незручні питання журналіста і на який час дуже емоційно відреагував на його появу. Охорона глави держави відтіснила кореспондента практично у перші хвилини.

Незручні питання для Порошенка

Сталося це під час поїздки на державне підприємство “Науково-виробничий комплекс газотурбобудування “Зоря-Машпроект”. Тут з лідером країни вирішив поспілкуватися журналіст Іван Казория. Однак Порошенко вести з ним діалог не захотів.

Порошенко у Миколаєві 

Президент швидким рухом відштовхнув мікрофон журналіста, який заговорив про невиконані передвиборні обіцянки. Інцидент потрапив на відео, яке інший журналіст Андрій Лохматов опублікував на своїй сторінці в соцмережі.

Порошенко у Миколаєві 

“Я думаю, що Петро Порошенко, як глава європейської держави, тепер може з гордістю показувати це відео своїм колегам Макрона або Меркель, як він по-державному вирішує питання з нав’язливими журналістами і забезпечує свободу слова в Україні. А Олексію Савченко (губернатор Миколаївщини, – ред.) обов’язково необхідно дати нагороду за успішну охорону президента від журналістів – охоронців  в Миколаїв можна з собою не брати, Олексій Юрійович сам впорається”, – йдеться в коментарі до ролику.

До слова, Іван Казория нагадав, що Порошенко обіцяв направити кошти на реконструкцію Соборної площі Миколаєва, ремонт Центрального стадіону і трас державного значення.

Дивіться: Порошенко в Миколаєві

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!