Ольга Фреймут про те, як поєднувати особисте життя і кар’єру

Здається, в української телеведучої Ольги Фреймут є поради на всі випадки життя. Цього разу ведуча, чиї поради «для справжньої леді» українці висміяли, поділилася порцією «лайфхаків» для успішної побудови кар’єри. Поради опубліковані на її сторінці в Facebook, а також у вигляді відео на YouTube-каналі.

Тим, хто хоче домогтися успіху, ведуча радить вибирати компанію своєї мрії і на початку працювати на репутацію, а не заради зарплати. А от коли вже станете «всезнаючим майстром у своїй справі», тоді можна і навіть потрібно вимагати більше грошей, адже добровільно ніхто нікому гонорар не підвищить.

Також зірка рекомендує на роботі не інтригувати і дружити «з потрібними людьми»:

«Навіть якщо ви дуже любите палити і обговорювати всіх — не обговорюйте, тримайтеся. Тому що потім всі почнуть дружити проти вас. І скажуть, що і Оля з Роздолу велика пліткарка, і вас звільнять, а вам цього не треба».

Фреймут вважає:

«Потрапивши в колектив, дивіться, з ким більше рахуються, хто користується авторитетом. І не соромно в перші дні побути підлабузничком, це вам потім стане в нагоді».

Конфліктів, на думку ведучої, боятися не треба, але для них має бути вагома підстава:

«Але не просто конфліктують, бо у вас, вибачте, критичні дні або ви вже немолода жінка, і у вас клімакс. Якщо ви конфліктуєте, то обов’язково робіть це заради результату. Кричіть, висловлюйтеся, задля досягнення цього».

Фреймут застерегла:

«Не засиджуйтеся в декреті. Максимум півроку, а далі просіть, щоб вам допомагали сидіти з дитиною. Адже якщо дуже довго сидіти в декреті, три роки чи п’ять, то ви потім повернетесь і не впізнаєте своїх колег, а вони не впізнають вас. Вже всі будуть користуватися іншими парфумами і по-іншому себе вести. Ви вже не зможете бути з ними на одній хвилі».

Оля радить ніколи не робити чужу роботу, принаймні безкоштовно, і звертатися до колег на «Ви»:

«Коли ви звертаєтеся на «ти», вас легко кудись послати, і вам легко послати інших. А така формальність збереже ваші стосунки в хорошому стані».

Нагадаємо, українську телеведучу Ольгу Фреймут звинуватили в тому, що вона знову влаштувала скандал своїм критиканткам. Вона приїхала на роботу до двох коментаторок, які залишили невтішні відгуки під її фото.  Пізніше ведуча заявила, що візит до хейтерів був у рамках нової програми, яка скоро з’явиться. Вона нібито вирішила подивитися в обличчя тим, хто про неї погано пише. 

Не менше шокує і цей відео-урок! Тут телеведуча-директор панянок радить багато цікавого і не менш скандального та дещо абсурдного!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Ольга Фреймут про те, як поєднувати особисте життя і кар’єру
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook