ЛЕНТА

Організм людини починає старіти з ніг! Дізнайтеся чому

Це ще стародавні китайці виявили, і в їх тактиці описані деякі прийоми, які сприяють зміцненню ніг, а, значить, затримують старіння організму, пише leprechaun.

Треба обов’язково ходити босоніж! Звичайно, можливості робити це на вулиці практично немає – ходіть в будинку. Якщо у вас холодна підлога, все одно зніміть тапочки хоча б на 10 хвилин. А якщо у вас вистачить наполегливості робити це рази три в день, вас можна привітати – поживете ще, до старості вам далеко!

Обов’язково треба ходити на носочках, на п’ятах, а також на внутрішній і зовнішній сторонах стопи. Це зміцнює м’язи, кістки ніг, покращує їх кровообіг, а значить, покращує роботу внутрішніх органів. І адже це зовсім нескладно, тільки лінь і зможе перешкодити.

Починайте прямо зараз бити свої стопи ніг і з цього дня – щодня.
Це треба робити легенько, за місцем відразу за пальцями ніг. Для цього можна використовувати гумовий або дерев’яний молоточок, качалку, навіть порожня пляшка підійде. І через деякий час ви відчуєте, як по тілу повільно розливається приємне тепло, а головне – виникає почуття спокою. Це вважається одним з кращих засобів для поліпшення кровообігу і ніг, і всього організму.

Ще тим, у кого проблеми з очима, добре б більш інтенсивно постукувати дерев’яною палицею по підставі другого і третього пальця 5 хвилин кожен день, там розташовані зони, рефлекторно пов’язані з очима.

Треба, стверджують досі китайські медики, потирати, тобто, масажувати особливу точку в зводі стопи – юн-цюан’. Якщо робити це регулярно, то буде хорошим кровообіг, і розслабляться м’язи ніг.

Знаходиться точка відразу за пальцями в середині зводу стопи. Виконувати цей масаж можна сухим способом, тобто просто натискати точку 20 разів без перерви (спочатку на одній нозі, потім на іншій) без особливої ​​сили. Робити такий масаж бажано вранці і ввечері.

А можна робити вологим способом: налити в тазик (ванну) воду температури 38 градусів, поставити ноги і чекати, коли вони почервоніють, і після цього великими пальцями одночасно натискайте, масажуйте точку юн-цюан’ 80 разів без перерви. Добре, якщо після цього ви будете руками розтирати стопи протягом 3-5 хвилин.

А если у вас уже по утрам стопы ноют и первые шаги с кровати — необычайно трудное дело — то, скорее всего, артроз живет в ваших ножках. И надо, конечно, проконсультироваться с ревматологом и ортопедом и что-то делать! Например, хотя бы перечисленные выше приемы очень годятся, еще можно попробовать, как советуют наши доктора, растирать ступни ног каким-нибудь противоартрозным гелем (ор-тофен, ибупрофен, диклофенак).

А можно попробовать делать компрессы с медицинской желчью, она в аптеке продается. Надо намочить ткань желчью, обернуть ноги, сверху обмотать полиэтиленом, потом шерстяным шарфиком или надеть шерстяные носки и оставить компресс на всю ночь. Только делать это надо аккуратно, так как желчь оставляет следы. Утром снимите, и делайте такие компрессы через день.

И, конечно, надо двигаться, ходить, ноженьки свои любить и им лениться не давать. В движении — жизнь! Именно эта заповедь идет еще с древнейших времен.

Полезны нашим ногам и контрастные обливания: то горячей, то холодной водой. Это и тонус повышает и кровообращение улучшает, да и старость отодвигает.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!