ЛЕНТА

Основний бізнес: На чому Кличко заробляє свої мільйони

З’явилися подробиці про мільйонні заробітки столичного мера Віталія Кличка завдяки власній популярності

Як повідомлялося раніше, Кличко, який задекларував дохід за минулий рік в 5 млн грн, заробляє на продажу товарів під своїм брендом.

Згідно з даними німецького торгового реєстру, в Німеччині у сім’ї Кличко є кілька компаній. Компанія Klitschko Management Group заснована в 2007 році Віталієм і Володимиром Кличко та їх менеджером Берндом Бенте.

«Фірма Klitschko Management Group GmbH пропонує консалтингові послуги для західних фірм, які мають намір вийти на український ринок. Логічно, що Віталій Кличко завжди буде підтримувати європейський курс України та її демократизацію, щоб західні фірми могли заходити в країну за його безпосередньої участі. Плата за такі послуги з бізнесу береться вельми пристойна», – відзначають експерти.

Серед партнерів KMG вказані найбільший комерційний телеканал Німеччини RTL, IDermapharm AG, McFIT, S.Oliver, Deutsche Telecom і Porsche.

Також, в 2016 році братом мера Володимиром Кличком зареєстрована компанія KLITSCHKO Ventures GmbH. Вона відповідає за імідж бренду Кличко, а також «сприяє пробудженню нових сфер діяльності і дочірніх брендів».

Однак, основний дохід мера – від використання особистого бренду. Торгова марка «Кличко» українською, англійською та німецькою мовами задекларована, і її можна розміщувати на спортивному одязі, продуктах, побутової хімії, в кіно, на машинах, годиннику – всього близько 1000 позицій.

Так, відомий американський інтернет-магазин amazon.de щосили торгує футболками з брендом Кличко за ціною від € 14 до € 25, причому на кожній позиції написано, що це офіційна продукція. На сайті ebay є ще й німецькі джинси «Кличко», і куртки за ціною € 20-40. А в інтернет-магазині KLITSCHKO FANSHOP продають чохли для телефонів за ціною $ 12, спортивні шапки по $ 11 і спортивні костюми по $ 70.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко опублікував свою декларацію за 2017 рікЗа минулий рік чиновник заробив 5 140 932 гривень, з яких 4 942 422 гривень доходів від роялті. У декларації зазначено, що зарплата мера склала 186 668 гривень, подарунок в негрошовій формі від Національного олімпійського комітету – 11 630 гривень, банківські відсотки – 212 гривень.

На рахунках Кличко в “Укрсиббанку” тримає 1 014 євро, 1 265 доларів, 6017 гривень, на банківських рахунках в “Банк Кредит Дніпро” 124 431 гривень і 24 долари.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!