ЕКСКЛЮЗИВ

Оті три потвори: Сталін, Рузвельт і Черчіль в кріселках в Ялті, вже в минулому

Як інформує replyua.net, відома українська письменниця Оксана Забужко в інтерв’ю одному із телеканалів зазначила, що даремно українців підштовхують до того, що, якщо в країні з’явиться сильний лідер – Україна розцвіте, підніметься економіка, зникне кудись Росія з її агресією. Насправді нічого такого не буде, це повна маячня і піар-технології.

Оксана Забужко зазначила, що наразі на планеті Земля проживає більше, ніж 7 мільярдів людей і чекати, що з цих 7 мільярдів виокремляться якісь лідери, які почнуть правити світом, визначати долю країн – марно. Ми вже це проходили і більше це не повториться. «Ялта скінчилась. Оті три потвори: Сталін, Рузвельт і Черчіль в кріселках в Ялті, де вони ділили мапу Європи, різали і ділили долю мільйонів», – зазначила Забужко.

За її словами, тепер ми на порозі нової епохи – малих груп, самоуправлінь. Це остаточно стало зрозуміло, коли в 2014 році на Майдан вийшов народ України, а не хтось із лідерів. Так, на Майдані були лідери, але вони прийшли на мільйонний Майдан вже коли і яблуку ніде було впасти. Люди забувають, що вже живуть в 21 столітті, все оглядаються на СРСР, де були лідери, генерали, які приймали рішення, вирішували долі мільйонів, вже цього не буде, треба українцям навчитися приймати самотужки вагомі рішення, без лідерів.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!