ЛЕНТА

ОУН відроджує партизанський рух: які ціли будуть атакувати повстанці

Громадська організація “Добровольчий рух ОУН” готова використовувати методи партизанської війни в окупованому Криму.

“Це війна. Методи партизанської війни не змінилися з часів Першої та Другої світової війни, ми готові їх використовувати, і ми їх вже використовували – ми були на фронті”, – заявив “Обозревателю” керівник цієї організації Микола Коханівський.

Відповідаючи на запитання, чи планує “Добровольчий рух ОУН” перешкоджати відкриттю автомобільного руху по Кримському мосту, яке заплановане на травень поточного року, він зауважив: “У нас немає глобальних можливостей – щоб організовувати теракти на території окупованого Криму, нам потрібно перетнути кордон. Але атаки на російське посольство не припиняться, атаки на московські консульства не припиняться. Можливо, в день запуску цього так званого мосту ми зробимо щось в Києві чи у Львові”.

“Ми не виключаємо варіант того, що російські установи ми будемо атакувати не лише на території України”, – додав Коханівський.

“Обозреватель” запитав, які заходи організація планує зробити безпосередньо на території анексованого Криму. “Будемо думати. Зрозуміло, що ми хочемо будь-якими методами повернути Крим, але в міру своїх можливостей. Не хочу хвалитися тим, що поки не зроблено. Ми думаємо над цим”, – відповів керівник організації.

В контексті готовності “Добровольчого руху ОУН” здійснювати теракти, Коханівський заявив: “Йде війна. А як ви хочете? Війна включає в себе підриви залізничних колій, знесення електричних опор противника. Наприклад, якщо є якась дорога з материка до Криму, чому там не організувати якийсь підрив?”

“Ви хочете, щоб під час війни ми виходили з плакатами: “Окупанти, геть!” або “Ні Кримському мосту”? Це ж дурість. Політичними методами боротьби нехай займається президент”, – підкреслив він.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!