Парад до Дня Незалежності: участь візьмуть військові з 18 країн

Перша репетиція святкування відбулася 18 серпня

У військовому параді, присвяченому 27-й річниці Незалежності України, який відбудеться в центрі Києва 24 серпня, візьмуть участь військові з 18 країн. Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак.

«Ми очікуємо прибуття 18 іноземних делегацій з різних країн світу, які братимуть участь у параді. Всього 300 військовослужбовців«, – сказав він, нагадавши, що в параді на Хрещатику візьме участь 4,5 тисячі українських військових будуть представлені 250 одиниць військової техніки.

Всього на день Незалежності Хрещатиком пройдуть 24 парадних розрахунки, що представляють підрозділи Збройних сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Служби безпеки України та інших формувань, які виконують завдання з охорони й оборони України.

У суботу, 18 серпня, на Хрещатику пройшло перше тренування військовослужбовців, які братимуть участь у параді з нагоди 27-ї річниці Незалежності. При цьому наступна репетиція пройде 20 серпня, генеральна за два дні до святкування – 22 числа.

Нагадаємо, що присутність на параді в Києві 24 серпня раніше підтвердили представники 15 країн-партнерів України, велика частина з яких – з країн-членів НАТО, а також радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Парад до Дня Незалежності: участь візьмуть військові з 18 країн
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook