Переможниця «Голосу країни-8» вперше побачила свій двокімнатний подарунок: фото

Співачка зізналася, що вже планує переїзд з Білої Церкви до столиці

Олена Луценко, переможниця восьмого сезону «Голосу країни», вперше відвідала омріяну двокімнатну квартиру в Києві, яку отримала після перемоги у найбільш масштабному вокальному проекті України разом з почесним званням «голосу країни» і 3-місячною ротацією на радіо «Хіт FM».

Цю інформацію повідомляє ТСН.

Переможниця «Голосу країни» розповіла, що вже планує переїздити з Білої церкви до Києва:Переможниця "Голосу країни-8" вперше побачила свій двокімнатний подарунок: фото

«Найближчим часом я хочу розпочати ремонт у подарованій мені квартирі. Завжди мріяла зробити власний дизайн свого помешкання – інтер’єр буде оформлений у пастельних або чорно-білих тонах, я хочу задіяти максимум три кольори, майже як у відомій українській пісні. Цікаво, що наша хранителька роду баба Надя вже пообіцяла, що на новосілля збере всі наші чотири покоління і першою заспіває за великим сімейним столом», — розповіла співачка.

Переможниця "Голосу країни-8" вперше побачила свій двокімнатний подарунок: фотоБільше того, «серденько» команди Бабкіна зізналася, що розпочала запис власної композиції:

«Я давно пишу пісні, але мені завжди не вистачало сміливості показати їх людям. Після перемоги у «Голосі країни» я повірила у себе і зрозуміла, що наш народ, як і я, любить українські пісні, адже це мелодія нашої душі. Моя перша композиція буде про кохання, а співатиму я рідною мовою».

Відмітимо, що народилася Олена Луценко у співочій родині. Для того, аби дівчина могла розвивати свій дар, батьки довгий час відмовляли собі в багатьох благах та працювали на кількох роботах.

Зазначимо, що переможниця «Голосу країни» заспівала у фіналі народну пісню «Ой, у вишневому саду».

https://youtu.be/dKLC30sryWk

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Переможниця «Голосу країни-8» вперше побачила свій двокімнатний подарунок: фото
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook